Ostvarite vrhunske rezultate i dostignite nove nivoe profesionalnog razvoja

Chartered Management Institute je prestižna međunarodna institucija za profesionalnu sertifikaciju menadžera koja, tokom svog dugogodišnjeg rada i nekoliko hiljada sertifikovanih profesionalaca, aktivno učestvuje u promociji i razvoju teorije i prakse iz oblasti menadžmenta i liderstva i uspostavlja visoke standarde u edukaciji iz ovih naučnih oblasti.

Edukativni sadržaj, kreiran od strane Chartered Management Institute iz Velike Britanije, posvećen je afirmisanju inicijative ka ličnom i profesionalnom usavršavanju i napredovanju pojedinca. Sticanje specijalističkih teorijskih i praktičnih znanja sa naglaskom na razvoju ličnih i profesionalnih osobina koje definišu današnjeg menadžera uspešnim, kao i fleksibilna mogućnost sertifikacije čini program Chartered Management Institute jedinstvenim i široko primenljivim na tržištu.

O sertifikaciji

Centar za profesionalnu sertifikaciju menadžera (CPCM) je od strane Chartered Management Institute, Instituta za sertifikaciju menadžera iz Velike Britanije, dobio status jedinog odobrenog centra u Srbiji, čime je ovlašćen za obuku i izdavanje sertifikata menadžerima na različitim nivoima, u zavisnosti od njihovog profesionalnog iskustva, znanja i daljih karijernih aspiracija.
Program Centra za profesionalnu sertifikaciju menadžera (CPCM) obuhvata trening i izdavanje sertifikata za sledeće nivoe kvalifikacija:

• Nivo 5 – Menadžment i liderstvo
  • Nivo 7 – Strateški menadžment i liderstvo

O obukama

Nivo 5 je namenjen menadžerima nižih i srednjih nivoa, koji procesom kvalifikacije stiču mogućnost da unaprede efektivnost rukovođenja u svojoj oblasti odgovornosti, i razviju proces planiranja i sprovođenja operacionih promena, kao i unapređenja timske produktivnosti.

Nivo 7 je namenjen menadžerima viših nivoa, koji procesom kvalifikacije stiču mogućnost da razviju strateške uloge za širenje sopstvenih liderskih sposobnosti i poboljšaju svoje kompetencije u usmeravanju i podršci drugima kroz organizacione promene.

Više o CMI sertifikacionom programu možete saznati na web stranici: www.managers.org.uk.